Nekoliko tabli osvanulo je jučer na području općine Sveti Petar Orehovec, a da je riječ o politikanstvu svjedoče i table na kojima se traži odstupanje s načelničke funkcije načelnika Franje Poljaka (HDZ).
Glavni akter u postavljanju tabli je šef orehovečkog SDP-a Dražen Čuklić, ali postavljene table naišle su na oštru reakciju branitelja koji traže ispriku Dražena Čuklića.
-Udruga hrvatskih dragovoljaca i branitelja domovinskog rata općine Sveti Petar Orehovec i Udruga Hrvatski časnički zbor općine Sveti Petar Orehovec traže javnu ispriku gospodina Dražena Čuklića jer je dan prije blagdana Svih svetih oskrvnuo spomenik hrvatskim braniteljima u centru općine Sveti Petar Orehovec koji su dali život stvarajući državu Hrvatsku u kojoj gospodin Čuklić danas živi.
Gospodin Čuklić činom stavljanja parola i natpisa vezano za svoj politički i osobni interes omalovažava žrtvu svih umrlih, ali i živih branitelja, stoji u reakciji.