Dvadeset i sedam pogodaka u 16. kolu I. ŽNL istok. Jučer je Kloštar pobijedio Zvekovac s visokih 6:1. Treba istaknuti hat-trick Joveša.

Danas je Dubrava bila bolje od Milke Trnine 2:o, a golove su postigli Krivan i Suša. Vatrogasac je istim rezultatom na domaćem terenu nadigrao Lonju, a zgoditke su postigli Landeka u prvom i Štefner u drugom poluvremenu.

Kupa je u Pokupskom pobijedila Bunu. Golove su postigli za domaće Brajković, Petković i Poturica, a počasni pogodak za goste zabio je Rak osam minuta prije kraja utakmice.

Dinamo Hidrel je slavio na gostovanju kod Gaja. Završilo je 0:3, a u listu strijelaca upisali su se Balenović i dva pogotka dodao je Rus.

Ostrna je na domaćem igralištu doživjela težak poraz od Mladosti iz Obrezine. Završilo je 0:5, a zgoditke su postigli Tadić, Jelić, a hat-trick djelo je Periše.

Nogometaši Posavca poveli su zgoditkom Benceka, a onda je u drugom poluvremenu uslijedio preokret i pobjeda Meštrice. Golove su postigli Augustić, Galović i Šimunović u petoj minuti sudačke nadoknade za konačnih 1:3.