Nogometaši Dinama uvjerljivo su svladali slovenskoga drugoligaša Triglav iz Kranja sa 7-0 na startu rovinjskog dijela priprema.

Tri gola zabio je Sandro Kulenović (53, 56, 68-11m), a među strijelce su se upisali i Bruno Petković (29), Petar Sučić (64), Tibor Halilović (65) i Takuro Kaneko (78).

“Modri” su još dva puta gađali okvir gola, a Petković nije realizirao kazneni udarac. Raspoloženje u Dinamovim redovima pokvarila je ozljeda Dine Perića zbog koje je u 38. minuti napustio igru.

Osijek je na pomoćnom terenu Opus Arene pobijedio Zrinski Osječko1664 iz Jurjevca sa 3-1.

Gosti su poveli u 57. minuti golom Brune Unušića, no Osijek je okrenuo rezultat golovima Ivana Bakovića (60), Petra Pušića (81) i Roka Jurišića (87).

Lokomotiva i Slaven Belupo nastupaju u Medulinu na 10. Arena Kupu.

Belupo je u prvom susretu pobijedio austrijskog drugoligaša Kapfenberg sa 1-0, a gol odluke je zabio Tomislav Štrkalj u 22. minuti.

U drugom susretu Lokomotiva je pobijedila crnogorskog prvoligaša Rudar iz Pljevlje sa 4-0 golovima Duje Čopa (26), Silvija Goričana (28), Ivana Canjuge (69-11m) i Marka Vranjkovića (87).