Pred punom dvoranom domaćih i gostujućih navijača odigrana je napeta košarkaška utakmica.

Nakon odigrane dvije (2) četvrtine rezultat je bio 36:36. Nastavak utakmice se nastavio u istom ritmu, ali su gosti uspjeli doći do vodstva od 4 koša pa su u zadnju četvrtinu krenuli s prednošću. Utakmica je bila izjednačena do samoga kraja gdje je u zadnjoj minuti odnosno zadnjih 10 sekundi Zoran Jančijev pogodio slobodna bacanje za vodstvo od 1 koša i tako donio pobjedu našoj ekipi.

Za KK MLADOST igrali i koševe postigli: M. Baltić – 2, Carek L. (cap), Buković K. – 8 (2×3), Husnjak D.,Cestar A. 3 (1×3), Tomrlin L.,Odobašić I. – 11, Jurkas L.A.,Miškulin T. – 3, Jančijev Z. – 16 (2×3), Beljan V. – 17(1×3), Balaško J. – 11.