U susretu 38. kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je pobijedila Torino sa 3-0, a treći pogodak za momčad iz Bergama postigao je hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.

Atalanta je povela u 26. minuti golom Gianluce Scamacce, na 2-0 je povećao Ademola Lookman u 44. minuti, a konačnih 3-0 postavio je Pašalić realiziravši kazneni udarac u 70. minuti.

Bio je to njegov šesti ligaški gol ove sezone. Pašalić je za momčad iz Bergama igrao cijeli susret.

Atalanta je sada četvrta, ali momčad iz Bergama 2. lipnja očekuje i odgođena utakmica protiv Fiorentine i prilika za korak do treće pozicije.

U drugom susretu Napoli i Lecce su odigrali bez golova.

Posljednja četiri susreta posljednjeg kola, Empoli – Roma, Frosinone – Udinese, Lazio – Sassuolo i Verona – Inter su večeras.

Inter je već ranije osigurapo naslov prvaka.

U subotu:
Juventus – Monza 2-0 (Chiesa 26, Alex Sandro 28)
Milan – Salernitana 3-3 (Leao 22, Giroud 27, Calabria 77 / Simy 64, 89, Sambia 87)Odigrano u četvrtak i petak:
Genoa – Bologna 2-0 (Malinovskij 13, Vitinha 59)
Cagliari – Fiorentina 2-3 (Deiola 64, Mutandwa 85 / Bonaventura 39, Gonzalez 89, Arthur 90+13-11m)