Mlađi juniori Plivačkog kluba „Cerine“, Katja Koščak, Marko Franjo, Damjan Domanovac i Pavel Pahek Remenar, ovoga su vikenda nastupili na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za mlađe juniore, juniore, mlađe seniore i seniore.

Natjecanje se održalo u Sisku, a plivalo je 114 plivača iz 11 klubova. Koprivnički plivači nastupali su pod vodstom trenerice Martine Gregurek.

Od rezultata posebno su se istaknuli Damjan Domanovac koji je osvojio drugo mjesto na 50 prsno, a na 100 i prsno bio je treći. Marko Franjo osvojio je tri brončane medalje u disciplinama leđno, na 50, 100 i 200 metara. Katja Koščak je otplivala A limit na 200 leptir i time osvojila 4.mjesto.

Slijedi Prvenstvo Hrvatske na kojem će nastupiti plivači koji su isplivali norme u disciplinama, a od koprivničkih plivača to su Ivan Sinjeri, Damjan Domanovac i Katja Koščak.