Na igralištu Osnovne škole Đurđevac održana je 17. Noć košarke 2022., tradicionalni košarkaški turnir koji organizira Košarkaški klub Mladost iz Đurđevca, javljaju iz gradske uprave.

Na ovogodišnjem turniru sudjelovalo je šest ekipa: Borik, Ciglari, T-napad, Papučari, Slučajni, Cranes.

košarka picokijada (10)

U veoma napetom i neizvjesnom natjecanju 1. mjesto je osvojila ekipa Borik iz Bjelovara pobijedivši sa rezultatom 21:19 ekipu Papučari iz Virja koja je osvojila 2. mjesto. Ekipa T-napad iz Bjelovara osvojila 3. mjesto.

Održano je i natjecanje u tricama gdje je u velikoj konkurenciji najbolji bio Julijan Zadravec. Za najkorisnijeg igrača finalnog susreta proglašen je Nikola Šestak.