U susretima 31. kola košarkaške Premijer lige Dinamo je nakon produžetaka pobijedio Dubravu sa 104-99, dok je Dubrovnik porazio Alkar sa 76-72.

Dinamo i Dubrava su odigrali zanimljivu utakmicu koja je razriješena nakon produžetaka.

Domaćin je u drugoj četvrtini imao 12 razlike (36-24), no Dubrava je na poluvrijeme otišla sa +5 (47-42). U trećoj dionici gosti su imali velikih 12 razlike (56-44), ali se prednost istopila na samo koš prednosti (61-60).

U zadnjem periodu Dubrava je vodila 78-73, zatim je Dinamo okrenuo u 85-81, a na koncu je završilo 87-87. Dubrava je produžetak izborila koševima Matea Vidovića s linije slobodnih bacanja sekundu prije kraja. U produžetku je Dinamo pobjegao na +11 (102-91) i potom obranio prednost.

Pobjedničku ekipu predvodili su Ivan Novačić i Ivan Vučić sa po 24 koša, dok su kod Dubrave najefikasniji bili Toni Ročak i Andrej Matić sa po 16 koševa.

U drugom susretu večeri Dubrovnik je pobijedio Alkar sa 76-72.

Alkar je sjajno ušao u susret, poveo je 10-0, pa 14-1, no domaćin se pribrao i do kraja prve četvrtine smanjio na koš zaostatka (17-18). U drugoj dionici Dubrovnik je imao tri razlike (35-32), ali se na pauzu otišlo sa +3 za goste (40-37). Treća dionica je otišla na stranu Dubrovnika koji je u jednom trenutku imao i 10 razlike (54-44), da bi na kraju trećeg perioda vodio sa 61-54.

U posljednjoj četvrtini domaćin je poveo 72-65 i potom obranio prednost za 13. pobjedu, dok je Alkar upisao 22. poraz.

Na ljestvici vodi Zadar sa 60 bodova, Split ima 56, Cibona 53, a četvrto mjesto drži Dinamo sa 49 bodova koliko ima i Cedevita Junior na petoj poziciji.