Proteklog vikenda u dvorani Graditeljske škole Čakovec održan je međunarodni karate turnir 28. Međimurje Open i ujedno izborni turnir za kadete, juniore i ml. seniore.

Na natjecanju su sudjelovala 813 natjecatelja iz 107 klubova i 12 država. Karate klub KTC Križevci je nastupio u 10 kategorija i osvojio 5 odličja.
Lovro Plantak osvojio je zlatno odličje u kategoriji cicibana do 24 kilograma i srebrno odličje u kategoriji cicibana do 28 kilograma.
Gabriel Ban osvojio je srebrno odličje u kategoriji ml. učenika do 27 kilograma, a Karlo Habjanović osvojio je brončano odličje u kategoriji kadeta do 63 kilograma i nastupio u kategoriji juniora do 61 kilogram osvojivši peto mjesto.

Filip Komarica osvojio je  brončano odličje u kategoriji juniora do 55 kilograma, te je nastupio u kategoriji kadeti do 57 kilograma, gdje je bio peti.

David Ban ostvario je pti rezultat u kategoriji ml. učenika do 31 kilogram, a peti je bio i Jakov Deglin u kategoriji ml. kadeta do 59 kilograma.
Još su nastupili Luka Plantak u kategoriji učenika do 34 kilograma iIva Katalenac u kategoriji juniorki do 66 kilograma.