Krenulo je sedmo kolo Paket24 Premijer lige – Lige za ostanak. Moslavina je je u subotu na svom parketu dočekala križevački KTC.

Ekipa iz Kutine bolje je krenula u susret i nakon 11 minuta igre povela 6:3, a dvije minute kasnije domaći vode 8:4. U 23. minuti utakmice i dalje je plus 4 za Moslavinu (12:8). Ipak do poluvremena KTC diže u brzinu više i na predah se odlazi s minimalnom prednošću domaćih 13:12.

U nastavku opet loše starta KTC i nakon šest minuta igre u nastavku Moslavina vodi 17:12. Do kraja utakmice domaći samo povećavaju prednost, a semafor se na kraju zaustavio kod rezultata 33:24.

Kod Moslavine najraspoloženiji su bili Markušić (10) i Horvat (9), dok je Marković upisao sedam pogodaka za KTC. Vratari Moslavine upisali su 17 obrana a kod KTC-a Grgić 9 i Haman 2 obrane.