Rukometaši PPD Zagreba slavili su u prvom susretu 4. kola Paket24 Premijer lige. U Kutiji šibica svladali su Bjelovar rezultatom 37:25. Bio je ovo prvi susret između ova dva kluba nakon sezone 2010./11., a iako konačni rezultat pokazuje drugačije, Zagrebašima nije bilo lako, posebno u prvih 30 minuta.

Momčad Ivica Obrvana sjajno je ušla u utakmicu. U osmoj minuti semafor je pokazivao 7:2 za domaću momčad. Ali nakon toga Zagreb je stao, a Bjelovar je to znao iskoristiti. U 20. minuti susreta gosti su došli do prvog izjednačenja, 10:10. I do kraja poluvremena uglavnom se igralo gol za gol, ali Zagreb ipak na predah uspijeva otići s +2 (17:15).

Prvi gol u nastavku zabijaju rukometaši Bjelovara i dolaze na jedan razlike, ali Zagreb se na poluvremenu, čini se, sabrao i nakon šest minuta igre u nastavku imali su prednost od pet razlike. Kako je vrijeme odmicalo, prednost Zagreba samo je rasla pa je tako konačan rezultat na semaforu bio 37:25.

Najbolji u redovima Zagreba bio je Paolo Kraljević koji je upisao devet pogodaka. Zanimljivo, Kraljević je igrao samo drugih 30 minuta susreta. Drugi najbolji strijelac bio je Luka Lovre Klarica sa sedam golova. Kod Bjelovara, najbolji je bio Tibor Jurjević s 10 postignutih pogodaka. (HRS)