Ovog vikenda sve zaljubljenike u županijski nogomet očekuje 20. kolo 2. Županijske nogometne lige Koprivničko – križevačke županije.

Trenutačno vodeća momčad lige Sigečka Sloga trenutačno ima bod prednosti nad drugoplasiranom Panonijom, no treba naglasiti kako Sigečani imaju utakmicu manje. Upravo vodeća momčad ovog vikenda otvara prvenstvene utakmice. Sigečani tako u subotu dočekuju Fugaplast.

U nedjelju slijede ostali ogledi prvenstva, tako drugoplasirana momčad lige Panonija odlazi na noge uvijek neugodnom Prugovcu. Derbi sredine ljestvice igra se u Glogovcu, gdje domaćin Rudar dočekuje Močile. U Prugovcu istoimeni domaćin dočekuje Starigrad koji je u prošlom kolu pobijedom 2:1 nad Rudarom dokazao svoju dobru formu.

Susjedski derbi igra se u Herešinu, gdje domaćin Omladinac igra protiv izrazito neugodne Mladosti iz Koprivničkih Bregi. Upravo su Bregovci prošli vikend pokazali kako ni prednost od 2:0 u prvom poluvremenu nije dovoljna za pobjedu, naime upravo je takav rezultat bio u nedjelju protiv Reke kada su se izvrsni Bregovci u drugom poluvremenu probudili se krenuvši lupati golove ko Maksim po diviziji. Utakmica je na kraju završila pobjedom Bregovaca 4:2.

Osim ovih utakmica, igra se i utakmica u Reki gdje domaćin dočekuje strah i trepet svih momčadi lige, ekipu Hrvatskog Bojovnika.