Prvenstvenu nogometnu utakmicu Prve županijske lige u nedjelju su odigrali Tomislav Radnik i Lipa. U Svetom Ivanu Žabnu publika je vidjela pet pogodaka u mreži gostujućeg vratara Gregla.

TOMISLAV RADNIK – LIPA 5:0 (1:0)

Uvjerljiva pobjeda nogometaša iz Svetog Ivana Žabna, ali lijepu nogometnu predstavu pokvario je u 84. minuti gostujući nogometaš Ritoša koji je namjerno bacio nogometaša Tomislava Radnika na pod. Glavni sudac mu je opravdano pokazao crveni karton, a nevakidašnji kazneni udarac viđen je u posljednjoj minuti utakmice.

Naime, Babić je stavio loptu na bijelu točku, a razočarani vratar gostujućeg sastava pri rezultatu 4:0 za domaće, nije želio braniti kazneni udarac pa je Babiću okrenuo stražnjicu.

Babić je lagano zatresao mrežu, a ostaje pitanje za glavnog suca je li trebao gostujućem vrataru pokazati žuti karton zbog nesportskog ponašanja. Pogledajte video.

NK TOMISLAV RADNIK: Kump, Vuleta (od 68. Bartol), Ivanušić, Dubravec, Dimović, vrtar, Gomez (od 78. Orejaš), Hmelina, Babić, Marjanović (od 46. Markešić), Mesar (od 68. Bošnjak)

NK LIPA: Gregl, Jadan, Krstitović, Pavešić (od 78. Štrkalj), Štrkalj M., Kovačević (od 46. Varović), Gregl D., Horvatinović, Ritoša, Srbiš, Kolarić

STRIJELCI: 1:0 Gomez (24), 2:0 Kolarić (autogol 54), 3:0 Dimović (59), 4:0 Dimović (63), 5:0 Babić (k.u. 90)