KRIŽEVCI GŠSD Ljudevita Modeca. Bez gledatelja. Suci: Cepanec (Turčin) i Dragočajac (Novska). Delegat: Tor (Zagreb).

KTC: Šutalo, Marković 4, Ezgeta 5, Mušlek 1, Tandara 3, Martinčić 1, Kota 5, Perajica 2, Bogdan, Mirosavljević, Harča, Martinović, Vinković 2 (1), Celovec 1, Masnec.
Trener: Dalibor Sokač.

NEXE: Bakić 5, Mileta 1, Mrđenović, Barišić Jaman 7, Car, Radovanović, Jelinić 4, Vida 3, Manci Mičević 1, Blažević 2, Severec 1, Pešić 3, Kević 1 (1), Tomić 6, Jaganjac 3, Pribetić.
Trener: Branko Tamše.

SEDMERCI: KTC 1 (1), Nexe 3 (1). ISKLJUČENJA: KTC 0, Nexe 2 minute (Manci Mičević). IGRAČ UTAKMICE: Mihailo Radovanović.

Nexe ide dalje, u četvrtfinale hrvatskoga kupa, a KTC nije razočarao. Našičanima valja čestitati i zaželjeti puno sreće u uzvratnoj utakmici Europske lige u Mannheimu, a Križevčanima, također, premda se znalo da će se teško moći suprotstaviti tako jakoj momčadi koja je, uz PPD Zagreb, za koplje iznad ostalih u hrvatskom rukometu.

Na njihovoj klupi, trener vratara, poznato lice Ninoslav Pavelić Paćo koji je branio i u Križevcima i svi ga u klubu cijene i vole. Na tribinama je bio i nekadašnji reprezentativac Vedran Zrnić koji je prije pet godina bio ponajbolji igrač Nexea u četvrtinalu kupa kada su se puno više namučili s Križevčanima i pobijedili 30:24. Večeras su lakše pobijedili. Utakmicu je otvorio Jaganjac, na 1:1 izjednačio Ezgeta. U sedmoj minuti Martinović je obranio sedmerac Barišiću Jamanu, u 14. minuti Marković je zabio za 6:7, samo pogodak zaostatka domaćina, ali više od toga, jednostavno, nije išlo.

Radovanović je opet imao sjajnu večer na vratima Nexea, dvadesetak obrana. Nakon njegovih obrana sijevnuli su munjeviti protunapadi i razlika je rasla. Bilo je lijepih poteza i pogodaka, Jaganjčevih dodavanja, obrana i vratara KTC-a, Martinovića i Šutala, ali Radovanović je bio raspoložen i prvo je ime susreta.

Vrijedno je, također, spomenuti pogotke najmlađih križevačkih prvotimaca Mihaela Mušleka i Marina Celovca. KTC u subotu u 18.30 u 1. HRL sjever igra doma s Čakovcem. Prigorski hr. Izravno je na facebooku prenosio utakmicu. „Pukla“ nam je veza u završnoj minuti, pa se nismo uživo odjavili, ali vjerujemo da ste uživali u rukometu.

rukomet ktc nexe02 rukomet ktc nexe04 rukomet ktc nexe05 rukomet ktc nexe06 rukomet ktc nexe07 rukomet ktc nexe10 rukomet ktc nexe11 rukomet ktc nexe12 rukomet ktc nexe13 rukomet ktc nexe14 rukomet ktc nexe15 rukomet ktc nexe16 rukomet ktc nexe17 rukomet ktc nexe18 rukomet ktc nexe19 rukomet ktc nexe20 rukomet ktc nexe21 rukomet ktc nexe22 rukomet ktc nexe23 rukomet ktc nexe24 rukomet ktc nexe29 rukomet ktc nexe30 rukomet ktc nexe31 rukomet ktc nexe32 rukomet ktc nexe33 rukomet ktc nexe34 rukomet ktc nexe35 rukomet ktc nexe36 rukomet ktc nexe37 rukomet ktc nexe38 rukomet ktc nexe39 rukomet ktc nexe40 rukomet ktc nexe44 rukomet ktc nexe45 rukomet ktc nexe46 rukomet ktc nexe47 rukomet ktc nexe48 rukomet ktc nexe49