Denis Kralj, gradonačelnik grada Vrbovca primio je vrbovečke sportaše i učenike koji su ostvarili izvrsne rezultate na državnim natjecanjima.

Prijemu su bili nazočni nagrađeni sportaši i učenici OŠ Krunoslava Kutena i OŠ Marije Jurić Zagorke, Srednje škole Vrbovec i njihovi mentori.

Denis Kralj uputio je čestitke. – Jasna je poruka da se u životu isplati svaki trud, rad i zalaganje. Dužnost je Grada da vaš rad i uspjeh promičemo. Nadam se da ćete tako nastaviti i dalje te biti uspješni u poslu kojim se odlučite u životu baviti – poručio je.

prijem1

Sportaši:
1. Državna prvakinja u tenisu u kategoriji do 10 i 12 godina Mia Burić
2. Prvakinja Hrvatske u bench pressu u kategoriji seniorki do 63 kilogram Andrea Petrek i trener Siniša Križan

Osnovna škola Krunoslava Kutena:
1. Natjecanje Lidrano 2021. g za školski list “Cvrkut”
a. Učenica: Ida Palenik
b. Mentorica: Jozefina Barić
2. Natjecanje Dabar
a. Učenik: Fran Grošanić
b. Mentorica: Marija Cetl
c. učenici: Jakov Škaro, Luka Gubijan, Ida Palenik, Roko Cetl
d. mentor: Mladen Terebuh
e. učenica: Lorena Benko
f. Mentorica: Valentina Bahal
g. učenici: Dunja Potočić, Ivan Šaško, David Crnčić, Karlo Grošanić
h. mentor: Marinko Šimunek
3. Radijska emisija “Mali vrtlari”
a. Učenici: Karlo Grošanić, Izabela Svećnjak, Nika Benko
b. Mentorica Marija Cetl
4. “Čitanjem do zvijezda”
a. Učenici: Karlo Grošanić, Tena Dudašek, Petra Jakšić
b. Mentorice: Dinka Mudri i Helena Naimkadić
c. Učenice: Tara Čolig, Katja Prelec, Marta Klemeš
d. Mentorica: Ljiljana Bušić
5. Ravnatelj Žarko Popović

prijem2

Osnovna škola Marije Jurić Zagorke
1. Badminton
a. Učenici: Matija Novak, Petar Badenić, Mihael Keleković, Filip Sesvečan
b. Mentorica : Danijela Eranović
2. Ravnateljica: Edina Operta

Srednja Škola Vrbovec
1. Matematika
a. Učenica: Dea Gubijan
b. Mentorica: Dubravka Borko
2. Hrvatski jezik
a. učenici: Tena Kalinski i Kristijan Bilanović
b. Mentorica: Helena Crnković Pilipović
3. Meža čitanja
a. Učenice: Lara Havoić, Ines Belošević
b. Mentorica: Ana Dobraš
4. Prvenstvo u odbojci
a. Učenici: Tin Jendriš, Filip Čehok, Patrick Novak, Ivan Čolig, Renato Malbašić, Matej Rajčević, Oliver Čolig, Fran Rajčević, Bero Sokolić, Jakov Čehok, Matej Breznički – Herceg, Mihael Breznički – Herceg
b. Mentori Slavko Fukat/ Luka Borčić
5. Lidrano
a. Učenici: Ines Đorđević, Petra Kovjanović, Sara Kuntić, Laura Periša, Elena Čolig, Marija Dropulja, Fran Ivan Mataković
b. Mentorica Nada Poturiček
6. Poslovni izazov
a. Učenici: Lorena Tišljarec, Paula Križić
b. Mentorica Veronika Sorić
7. Biozaštita i biosigurnost
a. Učenici: Patricia Bunko, Leonarda Pejić, Jana Jendriš, Mihael Petanjek
b. Mentorice Marijana Radić i Sanja Lugarić
8. Ravnateljica Mirjana Pušić

prijem3

Dragan Vicković