Članovi Teniskog kluba Križevci bili su uspješni proteklog vikenda. U subotu je u Križevcima održan turnir iz kalendara TSSH za djevojčice do 12. i 14. godina.

Do 12 godina najbolja je bila Gala Knežević iz Tk Koprivnica koja je u finalu bila bolja od Senne Đuras iz Tk Varaždin 1181.

U kategoriji do 14 godina slavila je Marija Petrović iz Tk Koprivnica dok je drugo mjesto osvojila Kiara Horvat iz Tk Koprivnica. Tk Križevci predstavljale su Ines Horvat, Sara Horvat i Mia Matasić (do 12. godina) te Iva Koprić (do 14 godina).

Istovremeno, u Varaždinu se u organizaciji Tk Varaždina 1181 održao regionalni turnir do 8.,9. i 10. godina.

U kategoriji do 8. godina nastupio je Jakov Svalina i osvojio 2.mjesto u grupi. Na turniru do 9. godina debitirali su Anja Zidarić, Sara Pupić, Melani Plavec, David Šantak, Vedran Habun i Aleksandar Zidarić.

Istaknuli su se Anja Zidarić s 4. mjestom u brončanoj skupini te Aleksandar Zidarić i Vedran Habun s 5. mjestom u brončanoj skupini.

U kategoriji do 10. godina nastupio je Vito Pavliček i dogurao do srebrne skupine.