U dvoboju 29. kola druge njemačke nogometne lige Paderborn i Karlsruhe su odigrali bez pobjednika 1-1, a novi pogodak za Karlsruhe je postigao mladi hrvatski U21 reprezentativac Igor Matanović.

Paderborn je poveo u 20. minuti golom Conteha, ali su se gosti vratili samo pet minuta kasnije. Strijelac je bio Matanović za, kasnije se ispostavilo, konačnih 1-1.

Matanović je za goste igrao do 76. minute, a postigao je već dvanaesti ligaški pogodak ove sezone. Trenutačno se nalazi na osmom mjestu ljestvice strijelaca drugoligaških klubova u Njemačkoj.

Karlsruhe je trenutačno sedmi na ljestvici te ima 43 boda. Vodeći je Holstein Kiel s 58 bodova, drugi je St. Pauli s 57, a treća Fortuna iz Duesseldorfa ima 52 boda. Najbolje dvije momčadi direktno idu u Bundesligu, dok će trećeplasirani sastav razigravati s momčadi koja bude 16. u Bundesligi.