VRBOVEC-TRNJE 4:0 (0:0)

3. HNL ZAPAD – VRBOVEC – Gradski stadion, gledatelja 100 SUCI: Mateo Čalić, Adrijano Delač, Stjepan Novosel, Marin Rožman DELEGAT: Božidar Jureković

VRBOVEC: Jendriš, Slišković, Bojčić (od 46. Kokot), Busija (od 71. Babić), Jendriš, Colarić J, Dimović, Krizmanić, Gegić, Colarić D, Pluščec (od 46. Petak), Talaja, Žgalin, Boroša TRENER. Denis Madžar

TRNJE: Gudelj, Vukadin, Babok, Jurač (od 71. Glavić), Slatina (od 77. Zahirović), Poldrugač, Vikario, Fostač, Radić, Matteoni (od 57. Ćović), Vlak, Jasenović, Špišić, Stojkovski, Martinović TRENER. Milivoj Bračun

STRIJELCI: 1:0 Dimović (48), 2:0 Colarić J (68), 3:0 Dimović (77), 4:0 Slišković (87)

Nakon prvog poluvremena u kojem nije bilo pogodaka, nije bilo za očekivati da će vrbovečka publika gledati golijadu u drugom poluvremenu.

Dimović je prvi zatresao mrežu Gudelja u 48., a u 68. minuti Josip Colarić povisuje na 2:0.  Svoj drugi pogodak postiže Dimović u 77. minuti, a točku na “i” stavio je Slišković u 87. minuti.

U ostalim susretima 30. kola postignuti su sljedeći rezultati: Segesta-Zagreb 3:0, Dugo Selo-Jadran Poreč 1:1, HAŠK-Pazinka 2:1, Vinogradar-Zagorec 5:2, Kurilovec-Dubrava Tim kabel 0:0, Maksimir-Krk 4:1, Opatija-Špansko 1:2 i Vrapče-Rudar 5:0.

Vodeći Vinogradar ima 64 boda, a druga Opatija 63. Treća je Dubrava Tim kabel (55), a Vrbovec s današnjom pobjedom ima 52 boda.