NK VIKTORIJA 2 (2)

NK LIPA 1 (0)

Igralište u Vojakovcu, gledatelja 100 SUDAC: Antonio Sirovec POMOĆNICI: Dejan Švagelj i Ivan Bukovčan DELEGAT: Slavko Kadija

NK VIKTORIJA: Veselko, Piškorić Z. (od 58. Vitanović), Štefojić, Gudec, Ostojić (od 86. Bradić), Manjić, Škrlec, Piškorić M., Bastašić, Grilec, Peršin, Jagušić, Feletar, Bastašić

NK LIPA: Gregl, Posavec, Belec (od 73. Čajkulić), Sabolić, Štrkalj, Kiš, Alduk, Samoščanec (od 68. Štrkalj M.), Hunjet, Ritoša, Gregl D, Grubešić, Ritoša A, Ritoša I.

STRIJELCI: 1:0 Ostojić (5), 2:0 Bastašić (16) 2:1 Štrkalj (79)

Utakmica je odlično krenula za domaće nogometaše. Sjajan dribling izveo je Mario Piškorić, slomio domaću obranu i uposlio Peru Ostojića koji udarcem sa 10 metara posprema loptu iza leđa vratar Gregla. Nakon postignutog pogotka nogometaši Viktorije nisu posustajali, već su nastavili s pritiskom i to im se u 16. minuti isplatilo.Borbenost unutar 16 metara se isplatila Viktoriji i lopta je stigla do druge vratnice na kojoj je sam bio Bastašić koji je imao dovoljno vremena umiriti loptu i pospremiti ju u mrežu za vodstvo 2:0. U drugom poluvremenu gosti kreću angažiranije i postižu pogodak u 79. minuti kada je precizan bio Štrkalj. Do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao. Važna pobjeda Viktorije koja je u igračkom, ali i u rezultatskom smislu u naletu.

vojakovac12vojakovac11vojakovac10vojakovac9vojakovac8vojakovac7vojakovac6vojakovac5vojakovac4vojakovac3vojakovac2vojakovac1vojakovac