RADNIK KRIŽEVCI 1 (0)

GRANIČAR Đ 1 (0)

KRIŽEVCI – Gradski stadion. SUDAC: Perica Posavec (Mali Otok). STRIJELCI: 1:0 Švagelj (43), 1:1 Kadović (79, ag). ŽUTI KARTONI: Skalički kod Radnik Križevaca, Martinčić, Ređep i Milošević kod Graničara.

RADNIK KRIŽEVCI: Pavlović, Švagelj, Kučina, Petračija, Buđa, Jakopović, Međimorec, Kemenović, Lacić, Miklečić, Matus, Kadović, Srbljinović, Plantić, Skalički, Berend, Cigler, Mijić. PREDSTAVNIK: Dejan Pernjak.

GRANIČAR: Kranjčev, Budaj, Lenardić, Fusić, Lovrak, Rončević, Ferberder, Milošević, Plemenčić, Kapelčan, Ređep, Šostarec, Baltić, Erdec, Posavec, Martinčić, Dautanec, Grgec. PREDSTAVNIK: Stjepan Kranjčev.

U susretu koji nije previše obilovao ljepotom nogometa Križevčani su propustili uzeti sva tri boda, koja su imali gotovo do samog kraja utakmica. Početkom drugog poluvremena Švagelj domaćina dovodi u vodstvo, ali u posljednjoj minuti susreta neopreznom reakcijom nakon udarca iz kuta Kadović posprema loptu u vlastita vrata za konačan rezultat 1:1.

U sljedećem kolu Križevčani putuju u Đelekovec, a Graničar je domaćin Miklinovcu.

IMG_6895 IMG_6896 IMG_6901 IMG_6903 IMG_6904 IMG_6905 IMG_6906 IMG_6908 IMG_6911 IMG_6913 IMG_6915 IMG_6916 IMG_6917 IMG_6918 IMG_6919 IMG_6921