HRVATSKI BOJOVNIK 2 (0)

MLADOST KB 1 (0)

HR. BOJOVNIK: Mekovec, Poljak, Kos (od 88. Somođi), Plantić J., Mekovec, Hasanec, Miklečić (od 77. Mekovec I.), Kušec, Marenčić (od 73. Vranetić), Horvat, Plantić M. TRENER: Željko Kundrak.

MLADOST: Popijač, Srbiš, Toth, Galinec, Ritoša, Sršić, Milojkević, Sinković, Njegač, Šlibar, Andrašić. TRENER: Branko Čmelješević.

MOKRICE MIHOLEČKE – Igralište NK Hrvatski Bojovnik. SUDAC: Ivan Molvarec. POMOĆNICI: Dejan Švagelj, Darko Renjak. DELEGAT: Oliver Drvosek Kihas.

STRIJELCI: 1:0 Horvat (51), 2:0 Marenčić (64), 2:1 Njegač (71).

Utakmica između Hrvatskog Bojovnika i Mladosti u prvom poluvremenu nije obilovala izglednim prigodama, ali u drugih 45. minuta igra se otvorila i domaći dolaze u vodstvo u 51. minuti pogotkom Horvata. Marenčić je povisio rezultat u 64. minuti, a Njegač je uspio smanjiti u 71. minuti za konačnih 2:1.

mokricemokrice1mokrice2mokrice3mokrice5mokrice6mokrice1mokrice2mokrice3mokrice4mokrice5mokrice6