U subotu poslijepodne nogometaši Križevaca gostovali su u Ludbregu kod tamošnje Podravine. Križevci su odigrali vrlo dobro prvo poluvrijeme kada su i stvarali konkretne prilike, a to su uspjeli i kapitalizirati pogotkom Bastašića u 20. minuti susreta. Međutim, u drugom dijelu došlo je do pada u igri Križevčana, a što je dobro osjetio domaćin te već u 53. minuti susreta Vađunec poravnava rezultat, a tri minute kasnije isti donosi rezultatsku prednost Podravini.

Iako je većina igre bila na polovici domaćina, gosti iz križevaca još su dva puta kapitulirali. U 65. minuti prednost domaćina povećava Fajt, a konačan rezultat 4:1 postavlja Premec u 85. minuti susreta.

Danas Križevci gostuju u Svetom Ivanu Žabnu, gdje će na megdan s tamošnjim Tomislavom. Tradicionalno, ovaj susret nosi epitet viječitog prigorskog derbija. Očekuje se vrlo dobra i sadržajna utakmica, a početak susreta je u 15 sati.

podravina ludbreg krizevci (2) podravina ludbreg krizevci (3) podravina ludbreg krizevci (4) podravina ludbreg krizevci (5) podravina ludbreg krizevci (6) podravina ludbreg krizevci (7) podravina ludbreg krizevci (8) podravina ludbreg krizevci (9) podravina ludbreg krizevci (10) podravina ludbreg krizevci (11) podravina ludbreg krizevci (12) podravina ludbreg krizevci (13) podravina ludbreg krizevci (14) podravina ludbreg krizevci