NK Vrbovec 1

NK Vrapče 1

Gradski stadion Vrbovec, gledatelja 200. SUDAC : Daniel Starčević POMOĆNICI. Sebastian Katić i Diego Biljuh DELEGAT: Sandro Veggian

VRBOVEC: Jendriš, Pluščec, Boroša, Kokot, Petak, Ćosić, Horvatić, Dodić (od 46. Bradić), Colarić, Malkoč, Jendriš, Budisavljević, Šimić

VRAPČE: Gašparić, Lazov, Salopek Švigir, Šaban, Rexhepi, Kos, Katanić, Madunić ( od 46. Škeljo), Samardžić, Plojović-Beriša, Žugaj, Gorgiev

STRIJELCI: 0:1 Šaban (11), 1:1 Petak (33)

Nogometaši Vrbovca su u prvenstveni ogled ušli bez nekoliko standardnih ozlijeđenih ili kažnjenih igrača, a nije bilo niti kažnjenog trenera Klarića. Gosti iz Vrapča brzo su poveli i pogotkom Šabana rezultat već u 11. minuti pokazuje 0:1. Utakmicu je obilježio Matija Petak koji je postigao pogodak u 33. minuti za konačnih 1.1, a u posljednjoj minuti sudačke nadoknade isti igrač dobio je i crveni karton.

U ostalim susretima 3. HNL Zapad u  19. kolu odigrani su sljedeći susreti. Trnje- Samobor 0:0, Dugo Selo-Jadran Poreč 2:1, HAŠK-Krk 1:4, Segesta-Opatija 2:2, Kustošija-Dubrava Tim Kabel 2:1 i Zagorec-Maksimir 2:2.