VIROVITICA – RADNIK KRIŽEVCI 1:2 (0:2)

VIROVITICA – SRC Vegeška. SUDAC: Nenad Vargović (Virovitica). POMOĆNICI: Tomislav Blažević (Virovitica) i Ema Penava (Cabuna). DELEGAT: Mirko Penava (Cabuna). STRIJELCI: 0:1 Škledar (16), 0:2 Ferenčak (45), 1:2 Kvrgnjaš (60, 11m).

VIROVITICA: Viljeac, Perak (od 86. Kasumović), Lokinger (od 46. Špoljar), Pelc, Meszeš, Mikičić, Bratanović, Kvrgnjaš, Prister, Kukolj, Radović (od 86. Skupnjak). TRENER: Stjepan Pleše.

RADNIK KRIŽEVCI: Kump, Vrbančić, Posavec, Stručić, Bošnjak (od 71. Turčić), Ferenčak, Škledar, Babok (od 88. Orak), Kranjčević (od 86. Lukinović), Kemenović (od 71. Stručić T., a od 88. Mihin), Kos. TRENER: Mihael Miklečić.

Jutros je na SRC Vegeška u Virovitici odigran susret četvrtfinala juniorskog kupa HNS-a središta Sjever u kojem su se sastali postave Virovitice i Radnika Križevci.

Pobjedu su odnijeli gosti iz Križevaca rezultatom 1:2. U 16. minuti susreta Radnikovce u prednost dovodi Škledar, a prednost povećava na samom kraju poluvremena Ferenčak. Nadu domaćinu vraća Kvrgnjaš u 60. minuti kada sigurno realizira kazneni udarac. Međutim, Križevčani su uspjeli sačuvati mrežu do kraja susreta te se plasirali u polufinale.