Danas su odigrane dvije utakmice 12, kola II. ŽNL Nogometnog središta Zagrebačke županije. Treća utakmica nije odigrana zbog nedolaska nogometaša gradečke Slobode na noge Turopolju. Utakmica je registrirana 3:0 za Turopolje.

Igralo se u Obedišću gdje je Graničar iz Tučenika pobijedio Mladost s 2:0. Golove su za goste postigli Šimatović u 28. minuti i Drožđan u 87. minuti.

Nogometaši Žabnice poraženi su s visokih 4:1 u Božjakovini od Brcka. Domaći su poveli u 14. minuti zgoditkom Hodžića. U 27. minuti na 2:0 povisio je opet Hodžić. Osam minuta kasnije već je 3:0. Naime, iz kaznenog udarca mrežu Marčinkovića trese Cindrić.

Samo dvije minute kasnije već je 4:0, zabio je Kolarić.

Počasni pogodak za Žabnicu tri minute prije kraja utakmice postigao je Martin Gajšek.