HRVATSKI BOJOVNIK – MOČILE 2:3 (1:2)

Igralište Hrvatski Bojovnik u Mokricama Miholečkim. SUCI: Danijel Polančec, Julijo Fabijan, Tomislav Benotić DELEGAT: Tomislav Kučina

NK HRVATSKI BOJOVNIK: Mekovec, Šturbek (od 77. Somođi), Kos, Kušec, Kušec M, Kušec T, Hasanec (od 87. Matoić), Miklečić (od 54. Matoić), Somođi, Vranetić, Horvat, Nemčić (od 80. Matoić L)

NK MOČILE: Kodrić, Hrenić (od 46. Levak), Senjan od (90+4 Horvat), Šteingel, Bači (0d 67. Robotić), Čiković, Radić, Sertić, Čani (od 90+5 Sinjerec), Kopornić, Ceković (od 80. Sitar)

STRIJELCI: 0:1 Kopornić (3), 0:2 Kopornić (29), 1:2 Horvat (34), 1:3 Čani (47) 2:3 Horvat (83 k.u)

Tvrda utakmica u Mokricama Miholečkim u kojoj je sve za goste dobro krenulo već u 3. minuti kada gol postiže Kopornić. Isti igrač povisuje na 0:2 u 29. minuti. Do kraja prvog poluvremena iz prekida na 1:2 smanjuje Horvat.

Nakon samo dvije minute u drugom poluvremenu Čani povisuje na 1:3, a konačnih 2:3 iz penala postavio je Horvat u 83. minuti. Spomenimo da je sudac pogriješio jer u 66. minuti nije isključio Čikovića zbog udaranja u prsa nogometaša Bojovnika. U teren je uletio i domaći trener Zidarić.

U završnici utakmice bilo je dramatično, domaći su pokušali doći do boda, ali gosti nisu dali. uslijedila su i dva crvena kartona za nogometaše Močila. Čiković je zbog drugog žutog kartona isključen u 84. minuti, a Sinjerec u šestoj minuti sudačke nadoknade.

Sudac Polančec pokazao je gostima pet žutih kartona, a domaćima jedan. Bodovi putuju u Močile.

PRO_4205 PRO_4206 PRO_4210 PRO_4215 PRO_4228 PRO_4231 PRO_4236 PRO_4239 PRO_4243 PRO_4244 PRO_4245