Danas su u 8. kolu Druge SuperSport nogometne lige snage u Dugom Selu pred 500 gledatelja odmjerili istoimeni domaćin i Radnik Križevci.

Utakmica je završila bez pobjednika 2:2. Dugo Selo je povelo, ali je do poluvremena Radnik došao do preokreta 1:2. U nastavku domaći postavljaju konačnih 2:2. Do danas vodeći Jadran LP poražen je pred svojim navijačima od Opatije 2:3. Osvojenim boodm u Dugom Selu križevački nogometaši poravnati su na vrhu s Jadranom, obje ekipe imaju 17 bodova, ali križevački Radnik ima bolju gol razliku.

NK DUGO SELO: Crnolatec, Bastalec, Darojković (90+3), Filipović, Radoš (od 79. Palić), Žuljević (od 46. Gobbo), Tarasenko, Slunjski (od 79. Barišić), Starčić, Kovačić, Fintić (od 79. Besek)

NK RADNIK KRIŽEVCI: Koprić, Orlović, Kovač (od 46. Mačković), Turčin (od 90+2 Katalenac), Mladen H (od 68. Srbljinović), Mladen, Grdenić, Dunić (od 62. Šabijan), Mihalinec (od 62. Srbljinović M), Vukić, Gogić

STRIJELCI: 1:0 Fintić (9), 1:1 Vukić (15), 1:2 Turčin (21), 2:2 Slunjski (51)