Danas su odigrane dvije utakmice osmine finala Kupa Nogometnog središta Vrbovec. U Zvekovcu je istoimeni domaćin nakon drame ispao od Gaja.

Naime, gosti su poveli u 24. minuti, a pogodak je postigao Gašparec. Osam minuta kasnije Gaj je zgoditkom Tomića poveo 0:2. U 37. minuti domaći smanjuju zaostatak pogotkom Benceka, a u 44. minuti gol za 2:2 zabija Kovačević. U drugom poluvremenu Zvekovac dolazi u vodstvo pogotkom Krivana u 53. minuti, a 4:2 postavio je Kovačević u 64. minuti. Hercig zabija u 77. minuti za goste, Jaković trese mrežu Zvekovca u 84. i Jembri u 86. minuti za konačnih 4:5.

U Gradecu je Ban Jelačić pobijedio Slobodu 4:1.

NK SLOBODA GRADEC: Košak, Đurić, Vinceković, Dreta, Stojak, Vodopija, Žeger (od 48. Funtak), Majstorović (od 59. Plantak), Šoštarić (od 46. Car), Rožić (od 86. Mudrić), Rajtar

NK BAN JELAČIĆ: Brleković, Tarandek D, Tarandek, Pušić (od 57. Marčić), Trošić, Škrinjar (od 78. Šuljak), Aračić (od 78. Ronjak), Ćosić (od 57. Benedik), Trošić (od 80. Mikulić), Jurinjak, Štefanac (od 57. Tarandek Z)

STRIJELCI: 0:1 Škrinjar (26), 0:2 Škrinjar (50),  1:2 Vodopija F (61), 1:3 Trošić (63), 1:4 Aračić (77)

gradec1 gradec2 gradec3 gradec4 gradec5 gradec6 gradec7 gradec8 gradec9 gradec10 gradec11 gradec12 gradec14 gradec15 gradec17 gradec18