MLADOST (M) 0 (0)

KRIŽEVCI 2 (0)

MLADOST: Gazdek, Bolteković-Tkalec, Ban (od 88. Aušperger H.), Sabolić, Begić, Jagić, Marić (od 88. Vindić D.), Kurjančić, Vindić J., Jeličić, Aušperger D. (od 76. Jagar). TRENER: Goran Jagić.

KRIŽEVCI: Špoljar, Ceković, Zemljak, Blagaj, Selanec, Kofler, Božović Mladen, Bartol (od 86. Valec), Jandrašec (od 74. Mišir), Stubičan (od 46. Višak). TRENER: Dražen Kemenović.

MOLVE – Igralište Krbuljin. SUDAC: Greburina. POMOĆNICI: Rođak-Karšić i Dević. DELEGAT: Benotić. STRIJELCI: 0:1 Jandrašec (63), 0:2 Kofler (83). ŽUTI KARTONI: Begić, Jeličić, Vindić kod Mladosti; Bartol i Jandrašec kod Križevaca. IGRAČ UTAKMICE: David Kofler.

Početno odmjeravanje snaga obiju momčadi potrajala je neobično dugo. Prvi su konkretnije zaprijetili domaćini u 17. minuti, ali Špoljar otklanja opasnost. Pritisak domaćina se postupno povećava i postaju sve konkretniji. Dva puta je Zemljak morao čistiti čiste lopte s gol linije, ali domaćina pogodak jednostavno nije htio.

Opasni gosti iz Križevaca to nisu propustili kazniti u drugom poluvremenu, jer nakon pauze križevačka mladost, ipak nadjačava iskustvo Molvaraca. U određenim trenucima drugog poluvremena iskri nije bilo na terenu, ali ih je bilo na tribinama, gdje brojnija gostujuća publika krade „show“ domaćinu.

Igrala se 63. minuta. Bartol radi slalom pod nizom prekršaja i upošljava Viška koji snažno puca prema vratima i pogađa Jandrašca koji mirno posprema loptu za vodstvo gostiju i opće oduševljenje brojnije gostujuće publike. Domaćin kao da se ispuhao u prvom poluvremenu, a mladost Križevčana dolazi do izražaja i preuzimanja kontrole nad utakmicom. U 83. minuti Kofler otklanja sve sumnje u pobjdnika i prekrasnim solo prodorom pogađa „rašlje“ za konačno vodstvo gostiju od 2:0.

REKLI SU NAKON UTAKMICE

GORAN JAGIĆ (TRENER NK MLADOST): U prvom poluvrmenu bili smo konkretniji i opasniji. Nismo uspjeli realizirati dvije stopostotne prilike, a vrlo dobra momčad Križevaca to nije propustila kazniti u drugom poluvremenu, dok smo mi ostali gotovo bez izglednih šansi.

DRAŽEN KEMENOVIĆ (TRENER NK KRIŽEVCI): Moji igrači su više gledali tablicu, a ne igru. Ovo je jedna sasvim druga ekipa od one koju poznajemo od prošle godine. Jagić i Jelić su prava pojačanja i vidi se rad. Da smo nastavili s pristupom kao u prvom poluvremnu ne bi u Križevce donijeli nove bodove. Međutim, konsolidirali smo se i zabili dva prekrasna pogodtka.

IMG_2570 IMG_2572 IMG_2574 IMG_2575 IMG_2578 IMG_2579 IMG_2580 IMG_2581 IMG_2582 IMG_2583 IMG_2584 IMG_2585 IMG_2586 IMG_2587 IMG_2589 IMG_2593 IMG_2594 IMG_2595 IMG_2600 IMG_2602 IMG_2607 IMG_2608 IMG_2611 IMG_2612 IMG_2613 IMG_2618prigorski.hr