Na terenu u Brckovljanima u subotu je odigran prijateljski susret nogometaša Križevaca i gudovačke Laste, županijskog prvoligaša Bjelovarsko-bilogorske županije.

Prvo poluvrijeme rezultatski je pripalo Gudovčanima koji su u 33. minuti poveli preko Krmpotića. Naime, nakon izvedenog slobodnog udaraca otvorila se rupa u križevačkom živom zidu, a Krmpotić pogađa s 20-ak metara suprotni Špoljarov kut.

Križevci su također imali nekoliko situacija tijekom poluvremena, a najizgledniju je imao Bartol u 39. minuti kada se sam naša pred vratarom Laste, koji je Bartolov udarac obranio.

Nakon pauze, drugo poluvrijeme vidno motiviranije u utakmicu kreće momčad Križevaca. Tako u 56. minuti akciju je poveo Jandrašec, koji pronalazi Zemljaka, a on loptu dalje plasira za Stubičana koji s ruba gol-aut linije kaznenog prostora upućuje oštru loptu na koju s druge strane naletava Bartol i poravnava rezultat.

Križevčani u potpunosti preuzimaju inicijativu, a greške Gudovčana bile su sve veće, a jedna je bila u 67. minuti kada je obrambeni igrač Laste povlači Zemljaka u kaznenom prostoru, a sudac Antonio Sirovec pokazuje na bijelu točku. Kazneni udarac uspješno je realizirao Blagaj te doveo Križevce u prednost.

Konačan rezultat postavlja Jandrašec u 87. minuti, nakon asistencije Cekovića, koji se odlično probio desnom stranom i tako uposlio strijelca za konačnih 3:1.

U nedjelju Križevci na Gradskom stadionu dočekuju Kalnik, a početak susreta je u 14.00 sati.

Za Križevce su nastupili: Špoljar, Švogor, Blagaj, Višak, Zemljak, Ceković, Stubičan, Valec, Božović, Bartol, Jandrašec , Mladen, Pavlic, Črnec i Miklečić. Trener je Dražen Kemenović.

IMG_1965 IMG_1968 IMG_1972 IMG_1977 IMG_1978 IMG_1981 IMG_1989 IMG_1991 IMG_1994 IMG_1999