U drugom pripremnom susretu nogometaši Križevaca gostovali su u srijedu Torčecu, gdje su odigrali pripremni susret s tamošnjim Podravcem.

Friški županijski drugoligaš odigrao je borbenu partiju, ali ipak se je vidjela kondicija i kvaliteta koju posjeduje momčad Križevaca. Kemenovićeva družina povela je već u 5. minuti susreta pogotkom Mladena, a prednost je povećala preko Stubičana u 19 . minuti susreta. Sekundu prije predaha prednost gostiju iz Križevaca povećava Furmeg.

Drugo poluvrijeme priliku dobivaju mlađi igrači, a posebno treba istaknuti da je svoje prve minute za prvu momčad odigrao Filip Kranjčević, koji ima 15 godina i pokazuje veliki potencijal. Također treba spomenuti da je za Križevce debitirao i Luka Tihelka.

Konačan rezultat od 4:0 u korist križevačkih Purgera postavio je Stubičan u 75. minuti susreta. Sljedeću prijateljsku utakmicu Križevci igraju u subotu na Gradskom stadionu kada im dolazi Vrbovec.

Za Križevce su nastupili: Vrbančić, Pavlic, Blagaj, Švogor, Ceković, Mladen, Đurašević, Tihelka, Stubičan, Bastašić, Višak, Mišir, Jandrašec, Babić, Kos, Špoljar, Furmeg, Šantek, Kranjčević, Brlić i Miklečić. Trener je Dražen Kemenović.

nogomet krizevci podravec torcec01 nogomet krizevci podravec torcec02 nogomet krizevci podravec torcec03 nogomet krizevci podravec torcec04 nogomet krizevci podravec torcec05 nogomet krizevci podravec torcec06 nogomet krizevci podravec torcec07 nogomet krizevci podravec torcec08 nogomet krizevci podravec torcec09 nogomet krizevci podravec torcec10 nogomet krizevci podravec torcec11 nogomet krizevci podravec torcec12 nogomet krizevci podravec torcec13 nogomet krizevci podravec torcec14 nogomet krizevci podravec torcec15 nogomet krizevci podravec torcec16 nogomet krizevci podravec torcec17 nogomet krizevci podravec torcec18 nogomet krizevci podravec torcec19