Igralište u Banovu, gledatelja 70. SUCI: Jurica Huzjak, Ivan Smolčić, Matej Mrkoci DELEGAT: Tomislav Posavec

NK BAN JELAČIĆ: Brleković Tarandek D., Tarandek Z., Trošić, Ronjak, Uremović (od 79. Hadrović), Škrinjar (od 54. Hren), Juričić, Aračić (od 18. Mikulić), Ronjak (od 66. Škrinjar), Maksimović (od 54. Colarić)

NK MILKA TRNINA: Moguljak, Kovačić (od 53. Karadža), Vejin, Koletić, Mihaljević, Zorbas (od 64. Šimunović), Gluhak, Fešta (od 67. Petković), Kopejtko, Lom (od 64. Halić), Kanceljak

STRIJELCI: 1:0 Uremović (22), 2:0 autogol Koletić (25), 3:0 Uremović (52)

Nogometaši iz Banova zabili su tri i osvojili zasluženo tri boda. Po domaće nije sve dobro krenulo. Već u 18. minuti zbog ozljede je iz igre morao izaći Aračić, ali već četiri minute kasnije iz slobodnog udarca domaći vode zgoditkom Uremovića. Tri minute kasnije autogol Koletića i domaći sastav lakše diše.

U drugom poluvremenu još jedan pogodak Uremovića, pljesak domaće publike i bodovi su osigurani.

OSTALI REZULTATI: NK Lonja – NK Mladost 2:0, NK Posavec – NK Vatrogasac (K) 1:2, NK Gaj – NK Dubrava 3:1, NK Meštrica – NK Ostrna 5:0, NK Dinamo Hidrel – NK Kupa (P) 1:0, NK Zvekovac – NK Buna 0:1.

PRO_3526 PRO_3527 PRO_3528 PRO_3529 PRO_3531 PRO_3532 PRO_3533 PRO_3534 PRO_3541 PRO_3548 PRO_3549 PRO_3560 PRO_3562