KLOŠTAR – VATROGASAC 3:1 (2:1)

Igralište ŠRC Kloštar Ivanić, SUCI: Jure Stojanović, Karlo Kašnar, Nikola Kamenarić DELEGAT: Ivica Mihelja

NK KLOŠTAR: Platužić, Ivanković (od 26. Jelić od 86. Sraka), Mosković, Kovačević, Ptičar, Kletećki (od 82. Baković), Jandrić, Belić, Ramadani (od 71. Šimunović), Filipović (od 90+4 Mučić), Ivanagić (od 90+2 Kletečki)

NK VATROGASAC: Caput, Šošić, Čavar, Antunović, Kontić, Novak, Krstanović (od 70. Vuksan), Šimek (od 58. Batinić), Matković, Grilec (od 70. Ivkić), Štefner

Loše je krenula utakmica po domaći sastav. Nakon 11. minuta igre bili su u zaostatku, a za goste je zabio Novak. S dva pogotka Ramadanija Kloštar dolazi do preokreta, ali i ostaje u 36. minuti s igračem manje. Zbog dva žuta kartona igru je morao napustiti Mosković.

U drugom poluvremenu gosti ne uspijevaju poravnati već Kletećki trese mrežu gostujućeg vratara Caputa za konačnih 3:1.

STRIJELCI: 0:1 Novak (11), 1:1 Ramadani (32), 2:1 Ramadani (34), 3:1 Kletećki (82)