Dvije utakmice 1. ŽNL istok odigrane su su subotu. Milka Trnina je pobijedila na domaćem travnjaku Ban Jelačić iz Banova 3:2.

Domaći su poveli nakon 12. minuta igre pogotkom Stuparića. Deset minuta kasnije goti su došli do izjednačenja zgoditkom Ćosića. Mreže se ponovo tresu u drugom poluvremenu. U 48. minuti pogotkom Koletića domaći oper imaju prednost, a već dvije minute kasnije na 3:1 povisuje Majsec.

Konačnih 3:2 postavio je Pušić u 70. minuti.

U Kloštru je istoimeni domaćin slavio protiv Ostrne 4:1. Nakon 13. minute igre Kloštar dolazi u vodstvo autogolom Šege. U 29. minuti sve na početak vraća Jambrek.

Nakon pet minuta igre u drugom poluvremenu pogotkom Milićevića Kloštar ponovo vodi. Do kraja susreta još dva zgoditka Ramadanija za uvjerljivu pobjedu Kloštra 4:1.