KLOŠTAR – GAJ 1:1 (0:0)

Igralište ŠRC Kloštar Ivanić. SUCI: Dario Anđel, Tihomir Bratković, Davor Merkaš DELEGAT: Zdravko Crnčić

NK KLOŠTAR: Platužić, Tadić, Ramadani (od 46. Mosković), Kovačević, Ptičar, Gelo (od 73. Jelić), Jandrić, Belić, Filipović, Ivanagić (od 46. Vidović), Omazić (od 65. Ivanković)

NK GAJ: Kosovec, Gegić, Šurmin, Benko, Gomerčić, Jaković, Kuten Benko M, Tomić, Benko M, Biškupec (od 83. Jaković K)

Prva utakmica 16. kola I. ŽNL istok odigrana je u subotu. Nakon prvog poluvremena u Kloštar Ivaniću gledatelji nisu vidjeli pogotke, ali već nakon osam minuta igre u drugom poluvremenu domaći dolaze u vodstvo zgoditkom Filipovića. Rezultat se nije mijenjao do treće minute sudačke nadoknade, a onda je mrežu domaćih zatresao Šurmin za konačnih 1:1.

STRIJELCI: 1:0 Filipović (53), 1:1 Šurmin (90+3)