GAJ -POSAVEC 4:3 (2:1)

Igralište Gaj. SUCI: Kristijan Kršak, Davor Jukić, Dorian Škof DELEGAT: Stjepan Pajač

NK GAJ: Kosovec, Benko, Kudoić (od 38. Leljak), Benko (od 75. Biškupec), Benko D, Gomerčić, Makek, Čerkez, Subić, Kuten, Tomić

NK POSAVEC: Kučan, Brzović, Salatović, Kovačević, Kelihar, Krajinović, Breščaković (od 75. Kučan D), Vranek, Jambrešić, Joveš (od 67. Bencek), Desput

Golijada u Gaju. Domaće je iz penala u vodstvo doveo Kosovec, ali gosti se šest minuta kasnije isto iz penala vraćaju u igru. Precizan je bio Krajinović.  Samo što je lopta krenula s centra domaći opet dolaze u vodstvo zgoditkom Benka. U 34. minuti nemiri na travnjaku. Gostujući igrač Lucin je s klupe utrčao u teren i prigovarao sucu zbog njegovih odluka. Glavni sudac Kršak pokazao mu je crveni karton. Crveni je pokazao i gostujućem predstavniku kluba Breščakoviću zbog neprimjerenog ponašanja.

Do ovog pogotka čekalo se pet minuta u drugom poluvremenu kada je mrežu gostiju zatresao Čerkez. U tom trenutuku izgledalo je da će Gaj mirno privesti utakmicu kraju, ali u 68. minuti Breščaković smanjuje na 3:2, a četiri minute prije kraja utakmice novi kazneni udarac za Posavec. Na 3;3 poravnao je Krajinović, a onda u posljednjoj minuti utakmice kazneni udarac za Gaj. Loptu opet uzima domaći vratar Kosovec i trese mrežu za slavlje domaćih.

STRIJELCI: 1:0 Kosovec (25. k.u.), 1:1 Krajinović (31 k.u.), 2:1 Benko (31), 3:1 Čerkez (50), 3:2 Breščaković (68), 3:3 Krajinović (86 k.u), 4:3 Kosovec (90 k.u.)

DSC_5330 DSC_5334 DSC_5339 DSC_5341 DSC_5342 DSC_5343 DSC_5344 DSC_5345 DSC_5352 DSC_5353 DSC_5355 DSC_5365 DSC_5368 DSC_5369 DSC_5371 DSC_5374 DSC_5381 DSC_5387 DSC_5362