RADNIČKI 1 (0)
PRIGORJE 1 (0)

RADNIČKI: Vajčner, Fulir, Ljubaj (od 80. Sever), Kemenović, Pupić (od 75. Lončar), Hrg, Lukšić, Žunić, Štruklec, Došen, Tomac. PREDSTAVNIK: Stjepan Nemčić.
PRIGORJE: Benčak K., Benčak A., Matus, Mlinarić, Orač, Benčak D., Nemčić, Vršnik, Koretić, Kešer, Topić. PREDSTAVNIK: Marijan Slavi.
KRIŽEVCI – Igralište NK Radnički. SUDAC: Omer Šogolj. STRIJELCI: 0:1 Koretić (64), 1:1 Kemenović (89, 11m).

KRIŽEVCI – Nakon dva uzastopna gostovanja, nogometaši Radničkog su u sklopu 16.kola 3.ŽNL – Križevci na domaćem terenu odigrali neriješeno 1:1 s nogometnim klubom Prigorje. Bila je to čvrsta i tvrda utakmica koja je započela sa minutom šutnje za trenera gostujuće momčadi Tomislava Benjaka, koji je u subotu iznenada preminuo.

radnicki13

U prvom poluvremenu smo vidjeli ravnopravnu igru s puno prekida i udaraca. Nastavak utakmice donosi puno bolju igru gostujuće momčadi koja prijeti sa svih strana, ali sjajan dan je imao i domaći vratar Vajčner. Ipak, gosti dolaze do pogotka u 64. minuti kada Koretić uzima loptu nespretnoj obrani domaćih. Imali su nogometaši Radničkog dvije prilike pred gostujućim vratarom, ali je izostala mirnoća u ključnim trenucima.

radnicki3radnicki1

Priliku za bod domaći igrači dobili su 89. minuti susreta kada je Došen izborio kazneni udarac. Siguran realizator s jedanaest metara bio je Kemenović. Ovim rezultatom Radnički ima 22 boda na prvenstvenoj tablici, dok je Prigorje osvojilo 13 bodova. U idućem kolu Radničk gostuje u Miholcu kod tamošnjeg Ratara, a Prigorje kod kuće dočekuje novog prvaka lige Kalnik.

radnicki12
Rekli su nakon utakmice:
Marijan Slavi (NK Prigorje): „Prigorju je bilo jako teško odigrati ovu utakmicu, jer je preminuo trener koji je vodio ovu ekipu i došli smo ovdje i skupili se da bi doživjeli ovo što smo doživjeli danas da nam sudac sudi ono što ne postoji“.
James Došen( NK Radnički): „Utakmica je bila napeta, fer i korektna, sudac je dobro odsudio i žao mi je zbog dečkiju iz Prigorja što im je trener preminuo“.

radnicki11radnicki10radnicki14radnicki9radnicki7radnicki6radnicki5radnicki4radnicki2radnicki