Dragovoljac je u Bočkovcu pobijedio Hrvatski bojovnik 3:1. Domaći su poveli nakon osam minuta igre pogotkom Orehovačkog. Sve je na početak vratio Kušec nakon tri minute igre u drugom poluvremenu. U 65. minuti Kokot zabija za 2:1, a isti igrač tri minute prije kraja utakmice postavlja konačnih 3:1.

Mladost i Radnički odigrali su u Velikom Ravnu 1:1. Domaći su poveli zgoditkom Mušleka u 40. minuti, a za 1:1 zabio je Pečarić u 81. minuti.

Ratar je u Miholcu pobijedio Prigorje 3:2. Miholčani su poveli nakon sedam minuta igre zgoditkom Parmačevića. Tri minute kasnije poravnao je Topić. U 20. minuti gosti pogotkom Črnca dolaze do preokreta.

U nastavku Siladi trese mrežu Prigorja u 59. minuti za 2:2, a drugim pogotkom Parmačevića u 65. minuti Ratar dolazido pobjede 3:2.

Mladost Carevdar pobijedila je Polet u Glogovnici 22:0.