RATAR-SABARIJA 4:3 (2:2)

Gledatelja: 65. Sudac: Vladimir Bukvić (Koprivnica). Delegat: Slavko Kadija (Đelekovec)

STRIJELCI: 1:0 Benko (21) 1:1 Hegedušić (28) 1:2 Fodor (33) 2:2 Tremski (45 – 11 metara) 2:3 Fodor (71) 3:3 Tremski (76 – 11m) 4:3 Sokač (78)

RATAR: Šatvar, I. Srbljinović, Zajec, M. Ruganec (Levak), Pejazić, Tremski, K. Furmeg (K. Ruganec), Sokač, Benko, D. Srbljinović, Siladi (I.Furmeg). PREDSTAVNIK: Josip Benko

SABARIJA: Štander, Punčikar, Šalamon, Hegedušić, Burek (Kranjčec), Jalševec, Bogdan (Vodomin), Balog (Oršoš), Besten, Tkalčević, Fodor. PREDSTAVNIK: Goran Škrinjar

CRVENI KARTON: Renato Besten (45 – drugi žuti). ŽUTI KARTONI: Benko, Sokač/Fodor.

“Luda” utakmica u Miholcu, a najviše su profitirali gledatelji koji su vidjeli ono po što su došli i željeli, pobjedu domaćina i sedam pogodaka u ogledu punom preokreta. Gosti se nisu dali i bili su nadomak bodu. Vodili su, naime, dvaput, 1:2 i 2:3. Oba puta strijelac je bio Fodor. Miholčani su iskoristili dva jedanesterca. Neumoljiv je bio Matija Tremski, a pobjedu im je donio Ivan Sokač. Momčad iz Subotice Podravske snažno se oduprijela domaćinu, bez obzira što je drugo poluvrijeme igrala s desetoricom, jer je Renato Besten u završnih petnaestak minuta prvog dijela “pobrao dva žutića” i dobio “crveni”.