MLADOST CAREVDAR-DRAVA 4:2 (2:2)

Gledatelja: 30. Sudac: Davor Anušić (Koprivnički Bregi). Delegat: Josip Blažek (Koprivnica)

STRIJELCI: 0:1 Šartaj (3) 1:1 Benčak (6 – 11 metara) 2:1 P. Jakopović (34) 2:2 Katana (41) 3:2 P. Jakopović (85) 4:2 A. Jakopović (88)

MLADOST: Ninković, Lukačić, Žajgar, Jurčević, Gudec, Balić, P. Jakopović, Benčak, A. Jakopović, Stovrag, Sokolić (Gužvić).  PREDSTAVNIK: Mirko Sokolić

DRAVA: Zadravec, Čabrilovski, Vuk (Fičko), Ban, Žinić, Šartaj, Kopričanec, Vitez, Katana, Šapina, Salaj (Milosavljević). PREDSTAVNIK: Kruno Husnjak

ŽUTI KARTONI: P. Jakopović/Čabrilovski, Vitez, Katana

Carevdarci su izborili novu pobjedu u završnici utakmice s Dravom iz Podravske Selnice. Nije se dugo trebalo čekati na pogodak, ali na žalost domaćih drukera poveli su gosti preko Šartaja. Izjednačio je Benčak iz kaznenog udarca.

Zatim su na scenu stupili Jakopovići. Petar je zabio dva, a Antun jedan pogodak. Na odmoru je bilo neodlučeno 2:2 jer je nekoliko minuta prije svršetka prvog dijela izjednačio Katana. Mladost je trobod ostvarila u završnici preko Petra i Antuna, naravno Jakopovića. U 89. minuti mirne duše mogao se suditi i jedanaesterac za goste. Nije.