DUBRAVA TIM KABEL-VRBOVEC 6:3 (2:1)

Igralište SRC Grana Klaka. Gledatelja: 150. Sudac: Miran Maržić (Rijeka). Pomoćnici: Nenad Pjevac (Delnice) i Martina Neralić (Karlovac). 4. sudac: Marko Petrunić (Netretić). Delegat: Ante Džajkić (Sesvete).

STRIJELCI: 1:0 Džaferović (15) 2:0 Hodak (21) 2:1 D. Colarić (41) 3:1 Džaferović (47) 3:2 Nakić (57) 4:2 Mudražija (60) 4:3 Nakić (68) 5:3 Hodak (73 – 11 metara) 6:3 Prenkpalaj (87)

DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Čopec (Čečura), Kluka, El Saleh, Marton (Slatina), Mudražija, Katavić, Džaferović, Čolić, Hodak, Adžić (Prenkpalaj)
TRENER: Darko Šantek

VRBOVEC: Jurić, Ćosić, Šimić (J. Colarić), D. Colarić, Krizmanić (Babić), Dimović, Vimislicky (Vrtar), Malkoč, Sišković, Nakić, Pluščec
TRENER: Denis Madžar
ŽUTI KARTONI: El Saleh, Čolić, Slatina/Vimislicky, Šimić, Jurić, Babić

Težak poraz Vrbovčana u gostima, premda se tako nešto nije moglo naslutiti većim dijelom utakmice. Najviše su profitirali gledatelji koji su vidjeli čak devet pogodaka. Dubrava je u prvoj polovici prvog poluvremena vodila 2:0, ali je Domagoj Colarić pogotkom u 41. minuti vratio Vrbovčane u igru.

Nešto slično događalo se i u drugom dijelu. Dubrava vodi 3:1 i 4:2, a gosti im preko Nakića uspijevaju puhati za vratom jer je zabijao za 3:2 i 4:3. Nakon penala, Vrbovčanima su potonule sve lađe i, naposljetku, su doživjeli težak poraz 6:3.