ZAGOREC – VRBOVEC 1:3 (1:4)

Igralište ŠRC Podgora. SUCI: Grgur Jović, Dario Aščić, Josip Bošnjak, Juraj Jović DELEGAT: Damir Brcković

NK ZAGOREC: Bruči, Hoić (od 88. Radoš), Strabić (od 42. Vučemilović – vranjić), Smrekar, Majcenić, Mlinarić (od 42. Kovačić), Braun, Grgić, Landripet, Aliyu (od 42. Camara), Pelko (od 72. Bračević)

NK VRBOVEC: Zrinščak, Slišković, Tomas, Ćosić, Krizmanić, Colarić D (od. 80 Lovrić), Babić, Frigan, Colarić J (od 74. Nakić), Colarić K

Maestralna utakmica Vrbovčana u Krapini. Iako su loše krenuli, jer je već nakon šest minuta igre pogodak glavom postigao Pelko, brzo su se vratili u igru. Slišković je poravnao lijepim udarcem s ruba šesnaesterca u 25. minuti,  a onda je na scenu stigao Josip Colarić.

sliskovic

Prvi pogodak zabio je u 32. minuti i nakon odbijene lopte odlično je reagirao, a četiri minute kasnije sam je s centra jurnuo prema domaćem vrataru Bručiju i zabio za 1:3.

U drugom poluvremenu Colarić dolazi do hat-tricka i velike pobjede Vrbovčana protiv vodećeg sastava lige.

STRIJELCI: 1:0 Pelko (6), 1:1 Slišković (25), 1:2 Colarić J (28), 1:3 Colarić J (32), 1:4 Colarić J (65)