Danas je odigrano šest utakmica u 3. HNL Središtu. Krapinski Zagorec je osvojio naslov jesenskog prvaka pobjedom protiv HAŠK-a. Golove za Zagorec postigli su Smrekar u 6. minuti i Pelko u 37. minuti za pobjedu 0:2.

Kurilovec je poražen na domaćem travnjaku od Trešnjevke 1:2. Gosti su poveli u 18. minuti pogotkom Burića u 22. minuti. Deset minuta kasnije domaći su izjednačili zgoditkom Selmana, a pobjedu gostima donio je  u prvoj minuti sudačke nadoknade Burić.

Segesta je pobijedila Ponikve s minimalnih 1:0: Jedini gol na utakmici u 81. minuti iz penala postigao je Kesse. Spomenimo da su Ponikve od 75. minute igrale s  igračem manje, “pocrvenio” je Berić.

Ravnice i Maksimir odigrali su 1:2. Povele su Ravnice zgoditkom Miokovića već u 1. minuti utakmice, ali Maksimir se vraća u 35. minuti, mrežu je zatresao Bastalec. Preokret i pobjedu gostima donio je Mraković i to četiri minute prije kraja utakmice.

Vrapče je uvjerljivo pobijedilo petrinjsku Mladost 4:0. Zabili su Marić (22), Tomšić (48), te dva puta Markušić (85, 87).

Karlovac 1919 i Dugo Selo odigrali su 1:1. Domaći su poveli već nakon sedam minuta igre zgoditkom Čakarića, a u Dugo Selo je došlo do boda pogotkom Puretića u 75. minuti.

Ostale utakmice na rasporedu su u nedjelju.