Drava mirno plovi prema naslovu prvaka

MLADOST CAREVDAR-DRAVA PODRAVSKE SESVETE 1:2 (0:0)

Igralište NK Mladost u Carevdaru. Gledatelja: 100. Sudac: Danijel Polančec (Koprivnica). Delegat: Zdenko Kucan (Sveti Ivan Žabno)

STRIJELCI: 1:0 Jurčević (55 – 11 metara) 1:1 M. Posavec (58) 1:2 Tudić (76)

MLADOST: Danijel Ninković, Emanuel Sakač, Josip Lukačić, Matija Jurčević, Mario Balić, Petar Jakopović, Ivan Valec, Ivan Žajgar, Antun Jakopović, Siniša Stovrag, Vjekoslav Gudec
POVJERENIK ZA SIGURNOST: Vlado Jurčević
PREDSTAVNIK KLUBA: Mirko Sokolić

DRAVA: Hrvoje Dergez, Krunoslav Matočec (Željko Aubelj), Dario Papić, Borko Leš, Mateo Zorić (Krunoslav Bratanović), Michael Zorić, Josip Britvić, Saša Posavec (Ivan Tudić), Petar Belvanović (Kristijan Ciglec), Matija Posavec, Karlo Đipalo
FIZIOTERAPEUT: Darko Dergez
PREDSTAVNIK KLUBA: Siniša Kolar

CRVENI KARTONI: Gudec (drugi žuti u 90. minuti), Papić (drugi žuti u 90. minuti). ŽUTI KARTONI:Jurčević/Matočec, Mat. Zorić, Aubelj

“Rastegnulo” se 19. kolo 3. županijske lige tijekom Uskrsnih blagdana. Igralo se na Veliku subotu, na Uskrs i na Uskrsni ponedjeljak. Vodeća Drava iz Podravskih Sesveta mirno plovi u buduću luku, 2. ŽNL.

Jest da su u prvom poluvremenu mreže ostale netaknute i da se domaćin dobro suprotstavio lideru, čak i poveo u drugom dijelu iz kaznenog udarca preko Matije Jurčevića, ali je vrlo brzo izjednačio njegov imenjak Matija Posavec.

Pobjedu Sesvećanima donosi Ivan Tudić koji je zamijenio Sašu Posavca. U završnici utakmice sudac Polančec pokazao je drugu javnu opomenu, odnosno isključujući crveni karton Gudecu kod domaćina i Papiću kod gostiju. Nisu dugo čekali suigrače u svlačionici. Utakmica je završila, Drava pobijedila.

Drava je nedodirljiva u prvenstvu, a u svojim redovima ima i najbolje strijelce, Belvanovića s 27, M. Posavec s 26 i Đipalo s 15 pogodaka. 18 pobjeda u prvenstvu, jedan neodlučen ishod i samo jedan poraz, gol razlika 89:17. Ostali nisu niti blizu Dravinim golgeterima.