Dvije utakmice 25. kola 2. ŽNL odigrane su u subotu. Žabnica je nakon preokreta na domaćem terenu pobijedila gradečku Slobodu.

Goste je u vodstvo doveo vodopija u 12. minuti. Preokret je u drugom poluvremenu nagovijestio pogotkom Dončević u 61. minuti, a pobjedu Žabnici je šest minuta prije kraja susreta donio Tokić. Spomenio da je u 90. minuti kod Slobode “pocrvenio” Blažinović zbog grube igre.

Croatia je u Dubravi izgubila od Turopolja 1:3. gosti su poveli u 23. minuti zgoditkom Jambrešića. Sve je na početak u 34. minuti vratio Šimunović. U nastavku gosti opet dolate u vodstvo. U 67. minuti mrežu domaćeg vratara Markovića trese opet Jambrešić, a konačnih 1:3 u 90. minuti oz penala postavio je Šejić.