Danas su odigrane dvije utakmice 2. ŽNL.  Starigrad je na domaćem travnjaku pobijedio Podravec 4:1. Domaći su poveli nakon pet minuta igre pogotkom Sršeka. U 23. minuti izjednačio je Hruška.

Četiri minute kasnije domaće u novo vodstvo dovodi Pavešić, a minutu prije odlaska na predah na 3:1 povisio je Sršek svojim drugim pogotkom. Svoj drugi zgoditak postigao je i Pavešić u 59. minuti za konačnih 4:1.

Mladost je u Koprivničkim Bregima pobijedila Sokol 3:2. već nakon tri minute igre domaći su poveli pogotkom Skorića, a dvije minute prije poluvremena prednost je povećao Pelivan iz Penala.

U drugom poluvremenu Sokol se vraća. Nakon pet minuta igre mrežu trese Balaško,  a u 59. minuti sve je na početak vratio Mijatović. Mladost je ipak stigla do sva tri boda i to u trećoj minuti sudačke nadoknade zgoditkom Loinjaka.