Danas je odigrano 14. kolo 2. ŽNL ISTOK.

Super zanimljivu utakmicu odigrali su Donja Zelina i Graničar iz Tučenika. Naime, gosti su golovima Drožđana, Kemenovića i Hribara nakon 22 minute igre vodili 0:3, ali onda lopta tri puta završava iza leđa Jantoljaka i u 54. minuti rezultat je 3:3. Gosti ponovo vode sedam minuta kasnije pogotkom Komesa.

Donja Zelina zgoditkom Šindlera poravnava na 4:4 u 67. minuti, a pobjedu Graničaru je deset minuta kasnije donio je Hmelina za veliko slavlje Pavlovićeve momčadi.

Težak poraz doživjela je Žabnica. Pet komada utrpali su joj nogometaši Turopolja. Golove su postigli Ivanković (2), Šejić, Herceg i Ceković.

Još teži poraz doživjeli su nogometaši Mladosti Brezine kod Mladosti iz Obedišća. Luter i Mađerić su postigli pogotke za domaće nakon samo tri minute igre. Anjoš je vratio nadu gostima u 16. minuti, a onda je Mladost iz Obedišća zabila sedam pogodaka. Zgoditke su postigli Bahlin, Manjarić (2), Miloš (2), Pirša i Silov za konačnih 9:1.

Croatia iz Nove Kapele osvojila je sva tri boda kod Brcka. Završilo je 2:3. Domaći su poveli pogotkom Cinrića u sedmoj minuti, a dvije minute kasnije poravnava Salaj.

Devet minuta kasnije novim zgoditkom Salaja gosti dolaze u vodstvo. Isti igrač postiže hat-trick u 26. minuti, a konačnih 2:3 postavio je Terzić u 69. minuti.