Danas su odigrani susreti 2. ŽNL istok Nogometnog saveza Zagrebačke županije.

Croatia je slavila u Novoj Kapeli, a stradao je Brcko s 4:2 iako su poveli već u 8. minuti zgoditkom Hodžića. Četiri minute kasnije poravnao je Šimunović. Pogotkom Salaja Croatia je povela u 23. minuti, a četiri minute kasnije Brcko je izjednačio zgoditkom Hodžića. Pet minuta prije kraja poluvremena Šimunović svojim novim pogotkom dovodi domaće u vodstvo. Salaj je svojim drugim pogotkom riješio utakmicu u 72. minuti.

Žabnica na svom travnjaku nije uspjela Turopolje pobijediti ispustivši dva pogotka prednosti. Poveli su u 26. minuti zgoditkom Roberta Evića, a osam minuta kasnije na 2:0 povisio je Jurišić. Četiri minute kasnije Turopolje pogotkom Hercega smanjuje na 2:1.

Isti igrač postaje junak turopoljskih nogometaša nakon što opet trese mrežu Žabnice u 76. minuti.

Odličnu utakmicu gledala je i publika u Tučeniku gdje su se sastali Graničar i Donja Zelina. Pola sata čekalo se za prvi pogodak. Za domaće je zabio Šimatović. Već sljedeću minutu gosti poravnavaju zgoditkom Prpića. Dvije minute prije odlaska na predah domaći ponovo vode, a zabio je Lepčić.

U drugom poluvremenu gosti opet vraćaju sve na početak zgoditkom Karasa u 63. minuti, a pet minuta kasnije konačnih 3:2 postavio je iz kaznenog udarca Ivančić.

U Brezinama su snage odmjerile dvije Mladosti, a slavili su gosti. Golove su za goste postigli Pokupec, Mazur (2), Luter i Pirša. Domaći su zabili još dva pogotka u vlastitu mrežu, a Kranjčević je zabio jedan pogodak u gostujuću mrežu za konačnih 1:7.