ČVRSTEC – MIČETINAC 1:3

SVETI PETAR ČVRSTEC – Igralište Igora Baloga. SUDAC: Danijel Polančec. POMOĆNICI: Mateo Vodomin i Dino Fiala. DELEGAT: Ivan Koprić.

ČVRSTEC: Kuća, Knezić, Kovačević (od 58. Crnčić), Barešić, Obajgor, Petrak, Jakšinić (od 84. Rumenjak), Miklečić (od 58. Lacković), Makar, Blagaj, Carević. TRENER: Dražen Budimir.

MIČETINAC: Trubarac, Kovač, Muhtić, Lenardić, Talaić, Čerkez, Brgles, Šostarec, Belobrk, Posavec, Vrbančić. TRENER: Siniša Plemenčić.

STRIJELCI: 1:0 Lacković (62), 1:1 Belobrk (65), 1:2 Belobrk (85), 1:3 Belobrk (86).

Da su godine samo broj pokazao je u današnjem susret 37-godišnji Vjekoslav Belobrk, koji je hat-trickom donio preokret i sva tri boda Mičetincu. Susret je odlučen u drugom poluvremenu. Lacković u 62. minuti pogađa za vodstvo Čvrsteca. Međutim, Belobrk samo tri minute kasnije poravnava rezultat, a potpuni preokret donosi u smiraj utakmice odnosno u 85. minuti da bi samo minutu kasnije potvrdio pobjedu gostiju iz Mičetinca, a domaćinu ostavio nove glavobolje u borbi za ostanak.