GORNJA RIJEKA-RUDAR GLOGOVAC 0:2 (0:1)

Sudac: Danijel Polančec (Koprivnica). Pomoćnici: Miodrag Plantak i Mateo Mesar (obojica Križevci). Delegat: Miljenko Novoselić (Đelekovec)

STRIJELCI: 0:1 Foruglaš (16) 0:2 Halusek (90)

GORNJA RIJEKA: Domagoj Petrinjak, Tihomir Šikač, Leon Berend (Marijo Šturbek), Nikola Duljak, Slaven Orak, Martin Nakani (Tomislav Hasanec), Mihael Đurinić, Matija Babok, Mirko Dominik Babok, Igor Kranjec (Krunoslav Nemčić), Dominik Zidarić
TRENER: Božidar Đurinić
PREDSTAVNIK KLUBA: Ivica Keleković

RUDAR: Marko Martinović, Goran Jadan, Bojan Virovec (Mario Martinčić), Nikola Vezjak, Antonijo Kurek, Danijel Klasić (Marko Dukarić), Alen Furjan (Sebastijan Mrzlečki), Tomislav Foruglaš, Dino Halusek, Goran Domitrović (Tomislav Cvitković), Bojan Gačan
TRENER: Dražen Milojević
PREDSTAVNIK KLUBA: Dalibor Kovačić

CRVENI KARTONI: Matija Babok i Antonijo Kurek u 77. minuti zbog međusobnog udaranja. ŽUTI KARTONI: Đurinić, Zidarić, K. Nemčić/Foruglaš, Halusek, Gačan

Glogovčani su danas ostvarili značajnu pobjedu na gostovanju u Gornjoj Rijeci. Foruglaš ih je doveo u vodstvo koje su znali sačuvati i povećati do kraja utakmice. U 77. minuti gužva na terenu. Nakon prekršaja Kureka došlo je do međusobnog udaranja s Matijom Babokom.

Umiješali su se još neki igrači, a pocrvenjeli su onaj koji je sve “zakurio” i domaći igrač koji se nije uspio suzdržati. Igrač manje jednima i drugima, a u 90. pogodak Haluseka za 0:2.